2 kwietnia – Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

1 kwietnia 2021

Już jutro Dzień Świadomości Autyzmu. W tym dniu symbolem solidarności z osobami z autyzmem jest kolor niebieski.Włączmy się w obchody Dnia. Nasze Domowe Przedszkolaki, bardzo Was prosimy – ubierzcie niebieski strój, może uda Wam się pomalować niebieskie obrazki, albo udekorować na niebiesko krzaczek przed domem? Przyślijcie nam Wasze zdjęcia, przekażemy je naszym przedszkolakom, bardzo się ucieszą!

Dzieci, które mogą przyjść do przedszkola, też prosimy o niebieskie stroje. Myślę, że to ważna inicjatywa, i każdy, nawet maleńki głos jest tu ważny, bo dzieci z autyzmem jest coraz więcej, a nadal za mało dla nich zrozumienia, a przecież świat dziecka z autyzmem nie jest gorszy, ani lepszy od naszego – jest po prostu inny.

 

Bardzo na was liczę i ciepło pozdrawiam.

 

💙

 

A my tymczasem zaświecamy przedszkole na niebiesko i dzięki Michałowi Szewczykowi udaje nam się pięknie!

Dziękujemy za pomoc!

 

💙

 

 

Zajęcia finansowane są ze środków pozyskanych z Projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich pn. „Czarodziejski Młynek – Nasza Przystań”. Celem głównym projektu jest wzrost dostępności do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej, wyrównywanie szans edukacyjnych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

 

Odpowiedz
Maryna!Pięknych Świąt

Leave Your Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content